Jauno māmiņu grupa

Esi mīļi sveicināta Divi zem divi spēka stacijā un četru nodarbību ciklā, kas veidots atbalstot tās mammas, kuras kļuvušas par mammu bērniem ar mazu vecuma starpību.
Katrā no nodarbībām kopā ieskatīsimies jautājumos, kas mūsu un mums jau zināmo divi zem divi mammu pieredzē ir visaktuālākie, sniedz lielāko atvieglojumu un atbalstu, lai ne tikai izdzīvotu, bet arī piedzīvotu ikdienu ar diviem maziem bērniem. 
Katras nodarbības beigās saņemsi darba lapas, kas ļaus padziļināti paskatīties uz nodarbības tēmu, apdomāt un sev piefiksēt būtiskāko un vērtīgāko, ko "paņemt līdzi" savās mammas gaitās.
1. Nodarbība. Iepazīsimies. Stacijā nolaidīsim tvaiku un padalīsimies savā līdzšinējā pieredzē ar jaunākā bērniņa ienākšanu ģimenē un to, kas šobrīd aktuāls un vajadzīgs.
2. Nodarbība. Divi zem divi bērni. Kā tad tas īsti ir, kad ir viens mazs un otrs vēl mazāks? Kā es kā mamma šobrīd sajūtu katru no bērniem un kādas ir mūsu attiecības? 
3. Nodarbība. Divi zem divi vecāki. Kā ir mainījusies mūsu kā vecāku ikdiena? Kā mēs vecākojam? Kā katrs no mums un abi kopā tiekam ar visu galā?
4. Nodarbība. Atgriešanās pie sevis. Par Tevi, kad esi vairāk kā divi zem divi mamma. Savā laikā, savā tempā, bet kad pienāk īstais brīdis katrai no mums domāt par sevi? Un ko Tev nozīmē atgriezties pie sevis?

Nodarbības notiek:
Pie Evijas otrdienās plkst 18:30, tuvākais nodarbību sākums 12.janvārī un ilgst četras nedēļas pēc kārtas
Pie Ilzes - informācija sekos.
Piesakoties izvēlies attiecīgo nodarbību sākuma datumu.