Gaidību grupa

Esi mīļi sveicināta Divi zem divi gaidību grupā! Pirmkārt, mēs Tevi no sirds sveicam ar Tavu jauno piedzīvojumu un vēlam, lai viss, ko vēlies sagaidīt šajā posmā, piepildās! 
Šis četru nodarbību cikls būs balstīts tieši uz to - uz Taviem resursiem, emociju izpratni, partnerattiecību stiprināšanu un sevis lološanu. Katrā no nodarbībām kopā ieskatīsimies savās sajūtās un izpratīsim, kas ir tieši tas, ko es šobrīd jūtu, ko es vēlos vai nevēlos, ko es daru un ko es varētu nedarīt. Šīs nodarbības Tev ļaus veiksmīgi sagatavoties jaunajai lomai un bērnu ar mazu vecuma starpību audzināšanai. 
Katras nodarbības beigās saņemsi darba lapas, kas ļaus padziļināti paskatīties uz nodarbības tēmu, apdomāt un sev piefiksēt būtiskāko un vērtīgāko, ko "paņemt līdzi" savās mammas gaitās.
1. Nodarbība. Iepazīsimies. Pārrunāsim savas sajūtas šajā gaidību laikā, ikdienas izaicinājumus un izveidosim individuālās gaidību piezīmes.
2. Nodarbība. Uzmanību, gatavību dzemdības! Praktiski sagatavosimies gaidāmajām dzemdībām, pārrunāsim kā sagatavot vecāko bērniņu mammas prombūtnei un kā mainīsies mūsu attiecības pēc pārrašanās mājās.
3. Nodarbība. Lomas ģimenē. Cik lomas mēs ikdienā aptveram? Un cik lomas aptver mūsu otrā pusīte? Ieskatīsimies ģimenes locekļu pienākumu klāstā un iegūsim empātisku sapratni. 
4.Nodarbība. Mana spēka stacija. Negaidīsim laiku, kad paliks vieglāk, apzināsimies savus resursus un baudīsim! 

Nodarbības notiek:
Pie Evijas – sekot jaunākajai informācijai
Pie Ilzes otrdienās plkst 11:00, tuvākais nodarbību sākums 20.novembrī un ilgst četras nedēļas pēc kārtas
Piesakoties izvēlies attiecīgo nodarbību sākuma datumu.